Walentynki w naszej szkole

14 luty, tym dniu powszechny jest zwyczaj wysyłania listów zawierających wyznania miłosne, czy sympatii (często pisane wierszem). Patronem tego dnia jest św. Walenty.
W naszej szkole również stworzyliśmy okazję do obdarowywania się kartkami walentynkowymi i drobnymi upominkami. Zadanie to umożliwiała powołana na ten wyjątkowy dzień Szkolna Poczta Walentynkowa. Przedsięwzięciu patronował Samorząd Uczniowski
wraz z uczniami z kasy VIb i VIII.
Zebranych na holu uczniów, nauczycieli i pracowników powitała w imieniu nieobecnej Pani Dyrektor – Jolanta Marzec. Zapowiedziała przygotowaną dla wszystkich niespodziankę, a był nią przepiękny utwór pod tytułem „Dla Ciebie jestem” w wykonaniu naszej młodej artystki – Patrycji Rutkowskiej. Tego dnia na wielu twarzach pojawiła się uśmiech.