Informacja dla rodziców

• Apeluję do rodziców, by nie posyłali przeziębionych i chorych dzieci do szkoły lub przedszkola
• Informuje, że w najbliższym czasie tj. marzec, kwiecień nie będą organizowane wycieczki dalekobieżne np. Warszawa, Kraków. Możliwe będą wycieczki do Kielc i najbliższej okolicy.
• Proszę o przestrzeganie podstawowych zasad higieny, w tym częstego mycia rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania.
• Dorosły albo dziecko, które wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopochodne bezzwłocznie zobowiązany jest udać się do najbliższej stacji sanitarno – epidemiologicznej lub oddziału obserwacyjno – zakaźnego w szpitalu.
• Rodzicu, jeśli masz dziecko do 8 roku życia i masz przypadek nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły należy Ci się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017, poz. 1368).
• W przypadku wątpliwości można dzwonić na infolinię Ministerstwa Zdrowia tel. 800 190 590 (czynna całodobowo)

XVI turniej piłki nożnej halowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Piekoszów

28 lutego 2020 w naszej szkole odbył się XVI turniej piłki nożnej halowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Piekoszów.
Do zawodów przystąpiło osiem drużyn z terenu naszej gminy. Oficjalnego  otwarcia turnieju dokonała vice dyrektor naszej szkoły p. Jolanta Marzec wraz z radny wsi Rykoszyn  p. Zdzisławem Grosickim.
Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, następnie zespoły z miejsca pierwszego i drugiego rywalizowały w półfinałach.
Po zaciętej rywalizacji podium XVI edycji turnieju przedstawia się następująco:

• I miejsce zespół SP w Jaworzni !!!
  • II miejsce zespół SP w Zajączkowie
  • III miejsce zespół SP w Piekoszowie.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Staszewski z SP w Jaworzni a najlepszym  bramkarzem Bartosz Malaga z SP w Łosiniu.

Na zakończenie turnieju pani dyrektor Agata Skalska wraz z zaproszonymi gośćmi tj. wójtem gminy Piekoszów p. Zbigniewem Piątkiem, Przewodniczącą Rady Gminy p. Barbarą Drogosz oraz p. Zdzisławem Grosickim,  podziękowali i pogratulowali wszystkim drużynom sportowej rywalizacji w duchu fair play.
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe a finałowe zespoły również okolicznościowe puchary i medale, ufundowane przez panią Przewodniczącą za co bardzo dziękujemy!!!
Już dziś serdecznie zapraszamy za rok na kolejną edycję turnieju.
Fotorelacja!!!