Materiały dydaktyczne do pracy w domu

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele naszej szkoły przygotowali dla uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych materiały do samodzielnej pracy w domu. Przypominamy, że to nie jest czas ferii dla dzieci, w czasie zawieszenia zajęć szkoły przechodzą na nauczanie zdalne. Bardzo prosimy rodziców o potraktowanie tej formy zajęć poważnie i dopilnowanie dzieci. Uczniów prosimy o systematyczne wypełnianie zaleceń nauczycieli. Materiały dla poszczególnych klas dostępne są w zakładce Materiały do pracy w domu w menu bocznym.

Ponadto poniżej umieszczone są linki do materiałów edukacyjnych (polecane platformy, strony i serwisy internetowe) rekomendowanych przez MEN:

1. epodreczniki.pl
  2. Portal wiedzy dla nauczycieli
  3. Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych
  4. Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”
  5. Portal lektury.gov.pl
  6. Strona Centrum Nauki Kopernik
  7. Portale edukacyjne IPN: Portal edukacyjny Instytutu Pamięci NarodowejSerwis IPN Przystanek historia
  8. Strona Krajowego Biura Programu eTwinning