Rajd pieszy klasy III do Jaskini Piekiełko

23 września 2020r. uczniowie klasy trzeciej wyruszyli na rajd pieszy do Jaskini Piekiełko w Gałęzicach. W pierwszy dzień jesieni towarzyszyła im piękna, słoneczna pogoda. Na trasie zatrzymali się pod obeliskiem poświęconym ofiarom II wojny światowej. Na płycie położyli zapalone znicze i minutą ciszy uczcili pamięć poległych. W czasie marszu podziwiali widoki pasma niewysokich gór. Poznali wiele roślin ozdobionych dojrzałymi owocami. Na końcu trasy wspinali się do Jaskini Piekiełko. Wszyscy podziwiali wnętrze przyświecając sobie latarkami. Dla zachowania bezpieczeństwa zwiedzali wnętrze jaskini małymi grupkami, podczas gdy pozostali brali udział w pikniku. W drodze powrotnej poznawali warstwy lasu oraz żyjące tam zwierzęta. Szczęśliwi, wzbogaceni o nowe doświadczenia i bardzo strudzeni wróciliśmy do szkoły na odpoczynek.
Galeria zdjęć!!!