Szanowni Rodzice uczniów klas IV i V uczestniczących w „Programie dla szkół” w roku szkolnym 2020/2021

Zarządzenie nr 6/202 Prezesa ARiMR z dnia 18.01.2021 daje możliwość udostępniania dzieciom uczącym się w systemie zdalnym, produktów mlecznych oraz owoców i warzyw, odbieranych osobiście przez ich rodziców/opiekunów prawnych.
W związku z tym proszę rodziców zainteresowanych osobistym odbiorem ze szkoły w/w/ produktów o zobowiązanie pisemne na oświadczeniu zbiorczym znajdującym się w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Rykoszynie w terminie do 26 stycznia (wtorek)
Ponadto informuję, że w przypadku zgody rodziców będzie istniała możliwość dostarczania do szkoły skomasowanej dostawy produktów w jeden wybrany dzień tygodnia, tak aby rodzicowi opłacało się przyjść po odbiór produktów do placówki.