Rajd pieszy klas IV i V

23 czerwca 2021 klasy IV i V wraz z wychowawcami udały się na rajd pieszy do Jaskini Piekło koło Skib. Uczniowie poznali urokliwe zakątki i obiekty prawnie chronione regionu gminy Chęciny i Piekoszów. Dowiedzieli się, że Jaskinia Piekło to pomnik przyrody nieożywionej, usytuowana na zboczu Góry Żakowej, a nazwa wywodzi się stąd, że z jaskini wylatywały diabły, by zło na świecie czynić.
Po zwiedzeniu Jaskini Piekło klasy udały się na Stokówkę, gdzie odbył się piknik. Uczniom towarzyszyły dobre humory, tańczyli i śpiewali. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do szkoły. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiologiczną Covid-19, zakończenie roku szkolnego odbędzie się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa GIS. Uroczyste wręczenie świadectw nastąpi według ustalonego harmonogramu:

• 8.30-9.00  zakończenie roku szkolnego – oddział przedszkolny i klasa I,
  • 9.00 – 9.30  zakończenie roku szkolnego – klasy II i III,
  • 9.30 – 10.00 zakończenie roku szkolnego –klasy IV, V i VI,
  • 10.00 – 11.00 zakończenie roku szkolnego –klasy VII a, VII b oraz klasa VIII.

Uroczystości odbędą się na sali gimnastycznej.

• Dowozy: pierwszy o 8:00 z Bławatkowa, drugi o 9:00 z Bławatkowa.
  • Odwóz: pierwszy odwóz – 9:30, drugi – około 11:00

Prosimy o zabranie maseczek i rękawiczek jednorazowych. Wejście do szkoły od strony sali gimnastycznej przy głównej ulicy. Po zakończeniu uroczystości kierujemy się do wyjścia według wskazówek wychowawców. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w związku z Covid -19.

Z przykrością informujemy, że do budynku nie mogą wejść rodzice. Wyjątek stanowią przedstawiciel Szkolnej Rady Rodziców oraz przedstawiciel RR klasy ósmej.

Dyrektor Szkoły serdecznie dziękuje Szkolnej Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom, którzy włożyli swój wkład, pomoc, zaangażowanie w prace na rzecz szkoły oraz życzliwym ofiarodawcom, którzy dorzucili „cegiełkę” w obecny wizerunek szkoły.

Agata Skalska