KARDYNAŁ STEFAN WYSZYŃSKI – PATRON ROKU 2021

Uchwałą Sejmu i Senatu RP rok 2021 ogłoszony został rokiem kardynała Stefana Wyszyńskiego w 120. rocznicę urodzin i 40. rocznicę śmierci .
Jego punktem kulminacyjnym będzie 12 września 2021, gdy w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie msza beatyfikacyjna.  Dla uczczenia bogatego dorobku Prymasa Tysiąclecia – postaci, która wywarła niebagatelny wpływ na kształtowanie historii oraz polskiego społeczeństwa po II wojnie światowej – uczniowie klas V-VIII naszej szkoły przygotowali różnorodne prace plastyczne.

Galeria prac!!!

W celu bliższego poznania sylwetki, niebawem błogosławionego, kard. Stefana Wyszyńskiego zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej.