Konkurs „Malowanie poezją”

Malowanie poezją to konkurs plastyczny, który zorganizowało Centrum Kultury w Piekoszowie. Uczniowie naszej szkoły odpowiedzieli na zaproszenie organizatora i wykonując rysunki do wierszy polskich poetów. Konkurs został rozstrzygnięty, a w gronie zwycięzców znalazł się Oskar Szymkiewicz z klasy VIIa. Z dumą informujemy, że jego praca ilustrująca wiersz Adama Mickiewicza „Świtezianka” zajęła drugie miejsce. Należy nadmienić, że konkurs jest ogólnopolski i przebiega etapowo. Pierwszy etap konkursu – gminny mamy już za sobą. Przed nami kolejny – szczebel ogólnopolski, który odbędzie się w Aleksandrowie Lubelskim i tam właśnie udała się wygrana praca.

Zdjęcia z wręczenia nagród!!!

Już dziś gratulujemy młodemu artyście i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. A oto praca Oskara: