PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Drodzy rodzice, drodzy uczniowie!

Nasza szkoła przystępuje do próbnego egzaminu ósmoklasisty organizowanego przez CKE w wersji online. Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:
30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski (120 minut)
31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka (100 minut)
1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne (90 minut)
W tych dniach uczniowie klasy ósmej zwolnieni są z realizacji zajęć lekcyjnych, przewidzianych zgodnie z planem lekcyjnym.
Proszę o dokładne zapoznanie się z komunikatem na stronie MEN i Kuratorium Oświaty w Kielcach.