Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

We wtorek 1 września po półrocznej przerwie nasi uczniowie nareszcie wrócili do szkoły! Początek roku wyglądał zupełnie inaczej niż było do tej pory. Uczniowie podzieleni na mniejsze grupy, w założonych maseczkach, najpierw spotkali się z Panią Dyrektor Agatą Skalską, która przywitała ich i opowiedziała o zmianach jakie zaszły w szkole w trakcie ich nieobecności, potem udali się do sal na rozmowę z wychowawcami.
W nowym roku do naszej społeczności szkolnej dołączyło dwóch nowych nauczycieli: pani Jolanta Hajduk – wychowawca klasy I oraz pan Paweł Pawłowski – chemik.
Mamy nadzieję, że mimo tego, że sytuacja epidemiczna w kraju jest trudna, uda nam się w spokoju i zdrowiu wspólnie przejść przez ten rok szkolny.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.