Stypendia Wójta Gminy Piekoszów

Już po raz kolejny w naszej gminie przyznano stypendia dla najzdolniejszych uczniów. Wójt Gminy Piekoszów Zbigniew Piątek zainicjował powstanie takiej formy nagrody dla uczniów, którzy mają średnią powyżej 5,5 oraz wzorowe zachowanie.
Stypendia rozdano w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Piekoszowie, okazało się, że nasza gmina obfituje w uzdolnionych uczniów. Stypendystów było bardzo wielu, również nasza szkoła miała swoją reprezentację:

• Gabriela Pietrzykowska z klasy VIII,
  • Oliwier Głuch z klasy VI,
  • Nadia Lesiak z klasy VI
  • Piotr Szafulski z klasy VII b

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również zdobędziecie nagrody, a nasza szkolna reprezentacja będzie jeszcze liczniejsza! Pragniemy pogratulować rodzicom naszych stypendystów, że mają tak uzdolnione i pracowite dzieci, które napawają dumą naszą szkolną społeczność!
Galeria zdjęć!!!