Szanowni Rodzice uczniów klas IV – VIII

Zarządzenie nr 6/202 Prezesa ARiMR z dnia 18.01.2021 daje możliwość udostępniania dzieciom uczącym się w systemie zdalnym, produktów mlecznych oraz owoców i warzyw, odbieranych osobiście przez ich rodziców/opiekunów prawnych.

W związku z tym proszę rodziców zainteresowanych osobistym odbiorem ze szkoły  w/w/ produktów o zobowiązanie pisemne na oświadczeniu zbiorczym znajdującym się w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Rykoszynie w terminie do 16 lutego (wtorek).

Ponadto informuję, że w przypadku zgody rodziców będzie istniała możliwość dostarczania do szkoły skomasowanej dostawy produktów w jeden wybrany dzień tygodnia (piątek), tak aby rodzicowi opłacało się przyjść po odbiór produktów do placówki.