WOLONTARIUSZE W AKCJI

W dniu 11 września  grupa uczniów należących do Szkolnego Koła Wolontariatu wyruszyła z pomocą do Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie. Na odbywające się tam spotkanie integracyjne przybyło wielu chorych wraz z opiekunami i podopieczni Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Nasz Dom”. Nasi wolontariusze chętnie poświęcili swój wolny czas, by pomagać w przygotowaniu i podaniu poczęstunku. W trakcie ogniska uczennice z uśmiechem służyły, roznosząc min. napoje, chleb, kiełbaski. Troszczyły się, aby niczego chorym nie brakowało. Po    spotkaniu zadbały o porządek w ogrodzie. W zamian spotkały się z wyrazami wdzięczności i uznania. Dyrektor placówki ks. Łukasz Zygmunt i prezes Stowarzyszenia p. Agata Grzegorczyk również podziękowali przybyłym wolontariuszom i p. Iwonie Wijas – opiekunowi SKW.

Galeria zdjęć !!!