Wycieczka do Kazimierza Dolnego

Wychowawcy klas: VI, VII a, VII b i VIII zorganizowali swoim uczniom wycieczkę do Kazimierza Dolnego. 23 czerwca, od rana do wieczora, spędziliśmy wspólnie integrując się, odbudowując więzi społeczne i poznając historię, architekturę i krajobraz  Kazimierza Dolnego.
Zwiedzanie rozpoczęliśmy wspólnie z panią przewodnik od zobaczenia zamku i baszty oraz od wejścia na Górę Trzech Krzyży i chociaż temperatura dawała nam się we znaki, to dzielnie znosiliśmy panujący w Kazimierzu upał. Wytchnienie i ochłoda czekała na nas na rynku i podczas przejażdżki meleksami po mieście i brzegiem Wisły. Nie zabrakło również przygód i niespodziewanych zwrotów akcji, ponieważ nasz rejs statkiem po Wiśle został przerwany przez burzę. Zmęczeni i trochę zmoknięci, ale szczęśliwi i zadowoleni wracaliśmy do autokaru.
Była to wspaniała wycieczka, która pozwoliła nam zapomnieć o trudach ostatnich miesięcy i choć trochę przypomnieliśmy sobie jak wyglądał nasz szkolny świat przed pandemią.

Galeria zdjęć!!!