ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY

W związku z wykryciem u jednego z pracowników niepedagogicznych wirusa COVID-19 zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w dniu jutrzejszym są odwołane — poniedziałek 5 października – uczniowie nie przychodzą do szkoły, dowozy, obiady są odwołane. Dyrektor szkoły zlecił wykonanie ozonowania wszystkich pomieszczeń w placówce w celu dezynfekcji przestrzeni szkolnej. Dzień jutrzejszy będzie dniem wolnym na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U.2017 poz. 1603, Dz.U.3019 poz. 318,1093).
Czekamy na decyzję Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach co do dalszego postępowania i funkcjonowania naszej placówki.
Prosimy o śledzenie na bieżąco komunikatów na naszej stronie internetowej.
Przypominamy również, że po powrocie do szkoły zaostrzone i dokładnie egzekwowane będą procedury szkolne związane z COVID-19, uczniowie zobowiązani są do noszenia maseczek i dezynfekcji rąk (zalecamy również, aby w trakcie dnia uczeń miał co najmniej dwie maseczki, żeby mógł je wymienić).
Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość, życzymy wszystkim zdrowia.

Z poważaniem:
Dyrektor Szkoły Podstawowej