Zerówka w ZOO

Uczniowie oddziału przedszkolnego razem z wychowawcą Bożeną Walczak i panią Teresą Piotrowską pojechali na wycieczkę do ZOO Leśne Zacisze w Lisowie.
Dzieciaki spędziły kilka godzin oglądając przeróżne zwierzęta, podglądając ich zwyczaje i zachowania. Mieli okazję zobaczyć na żywo lwa, wielbłąda, zebry, strusie, świstaki, kozy, przeróżne ptaki, pawie, żółwie, szopy i wiele, wiele innych. W przerwach między oglądaniem zwierząt przedszkolaki bawiły się na placu zabaw.
Mimo wysokiej temperatury dzieci wspaniale spędzili czas, wrócili zadowoleni i rozemocjonowani, z radością opowiadali rodzicom co widzieli i jakie wspaniałe pamiątki sobie kupili. Z niecierpliwością czekają na kolejną wspólną wycieczkę.