BAL KARNAWAŁOWY

W czwartek 11 lutego, pani dyrektor Agata Skalska rozpoczęła bal karnawałowy w naszej szkole, życząc uczniom miłej i udanej zabawy. Nawiązała również do tradycji tłustego czwartku.
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele atrakcji, emocji i wrażeń. Pięknie udekorowany korytarz i muzyka zachęcały do wspaniałej zabawy. W szkole pojawili się piraci, kowboje, czarodzieje, policjanci. Były też wróżki, księżniczki, motyle i kotki. Uczniowie klasy drugiej,
z wielkim zaangażowaniem, wykonali ciekawe portrety wybranych postaci bajkowych oraz swoich kolegów i koleżanek. Były korowody, kółeczka, oraz różne konkursy: pokaz mody, przechodzenie pod liną, zabawa z krzesełkami i wiele innych zabaw.
Wszyscy bawili się znakomicie. Na zakończenie zabawy pani dyrektor Agata Skalska poczęstowała uczestników balu karnawałowego pysznym pączkiem z okazji tłustego czwartku.

Galeria zdjęć!!!