Rajd pieszy klas IV i V

23 czerwca 2021 klasy IV i V wraz z wychowawcami udały się na rajd pieszy do Jaskini Piekło koło Skib. Uczniowie poznali urokliwe zakątki i obiekty prawnie chronione regionu gminy Chęciny i Piekoszów. Dowiedzieli się, że Jaskinia Piekło to pomnik przyrody nieożywionej, usytuowana na zboczu Góry Żakowej, a nazwa wywodzi się stąd, że z jaskini wylatywały diabły, by zło na świecie czynić.
Po zwiedzeniu Jaskini Piekło klasy udały się na Stokówkę, gdzie odbył się piknik. Uczniom towarzyszyły dobre humory, tańczyli i śpiewali. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do szkoły. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!