Dzień Dziecka

1 czerwca upłynął dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Rykoszynie pod znakiem znakomitej zabawy. Z inicjatywy dyrektora szkoły Agaty Skalskiej zorganizowano uczniom obchody Dnia Dziecka. Wszyscy uczniowie i nauczyciele wybrali się do Gospodarstwa Agroturystycznego „Wielka Woda” w Jeżynowie aby uczcić ten wyjątkowy dzień. Była to pierwsza okazja po okresie nauki zdalnej, na to, żeby odnowić kontakty koleżeńskie i na nowo zintegrować społeczność szkolną.

Zabawy, konkursy, tańce i konkurencje sportowe wypełniły dzieciom cały dzień, w chwilach odpoczynku mogli posilić się i zregenerować siły przy grillu i słodkim poczęstunku. Zabawa była znakomita. Uczniów odwiedził również wyjątkowy gość, przedstawiciel Zarządu Powiatu Kieleckiego, Cezary Majcher. Przywiózł on uczniom mnóstwo wspaniałych prezentów, radość dzieci była ogromna.

Spotkanie było również dobrą okazją do rozdania uczniom nagród, zdobytych w konkursach. Każdy uczeń otrzymał upominek od pani Dyrektor z okazji Dnia Dziecka. Ten wspaniały dzień nie mógłby się odbyć, gdyby nie to, że wsparł nas sponsor pozyskany przez Dyrektora Szkoły. Zabawa była znakomita, uczniowie byli zachwyceni i z uśmiechami na twarzy wracali do domów. Jeszcze raz wszystkim dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego!!!

Galeria zdjęć!!!