Świętokrzyska Olimpiada Łamigłówek

„Jeśli chcemy, aby nasi uczniowie byli kreatywni, należy kształtować u nich logiczne myślenie. Ta umiejętność zapewnia prawidłowy rozwój każdego człowieka. Receptą może być rozwiązywanie łamigłówek.”

1 czerwca pięcioro uczniów naszej szkoły: Jakub Chodynicki, Amelia Podsiadły, Oskar Szymkiewicz, Piotr Szafulski i Magdalena Wijas uczestniczyli w finale Świętokrzyskiej Olimpiady Łamigłówek. Konkurs odbył się w WDK w Kielcach.
W marcowych eliminacjach wzięło udział ponad 1000 uczniów woj. świętokrzyskiego. Udział w zmaganiach finałowych był już ogromnym sukcesem naszych uczniów.
Ponadto uczeń kl. 4 Jakub Chodynicki został laureatem II miejsca w kategorii klas 4-6.

Podziękowania kierujemy do pani Anity Podsiadły, która pomogła w dowozie uczniów na konkurs.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć!!!