Mecze matematyczne

6 czerwca drużyna z naszej szkoły wzięła udział w matematycznych meczach półfinałowych. W rozgrywkach uczestniczyły cztery najlepsze drużyny z województwa świętokrzyskiego wyłonione na wcześniejszych etapach. Zawody odbywały się w Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.
Mecze to popularna forma zawodów matematycznych rozgrywanych pomiędzy drużynami uczniowskimi szkół, promujących matematykę i rozwijających szereg umiejętności matematycznych. Nazwa nawiązuje do rozgrywek sportowych, w których rywalizują ze sobą dwie drużyny.
Nasza drużyna w składzie: Natalia Głuch, Tomasz Grabowski, Kinga Gos, Kordian Sobczyk, Jakub Chodynicki i Wojciech Łapot została laureatem III miejsca.
Dziękujemy Panu Hubertowi Chodynickiemu za pomoc w zorganizowaniu dojazdu naszych reprezentantów na konkurs. Naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu matematyki.