Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 r. O godz. 8:00 zapraszamy uczniów, rodziców na Mszę Św. w Kościele Parafialnym pw. Świętego Maksymiliana Kolbego.

• Godz. 9:00 zakończenie roku dla klas 0 – III.
  • Godz. 11:00 zakończenie dla klas IV – VIII.

Autokar szkolny dowiezie uczniów na mszę i po mszy do szkoły.

Odwóz odbędzie się w dwóch turach, osobno dla klas 0 – III i IV – VIII po rozdaniu świadectw, nagród i dyplomów.

Nagrody, dyplomy, podziękowania dla rodziców za zaangażowanie w życie szkoły rozdane zostaną na sali gimnastycznej, świadectwa uczniowie otrzymają w klasach od wychowawców.

Agata Skalska

Wielkie Święto Matematyki – Królowej Nauk

15 czerwca odbyło się wielkie święto Matematyki – Królowej Nauk, czyli podsumowanie projektu Matematyczna Liga Mistrzów. Spotkanie odbyło się na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, na Wydziale Nauk Przyrodniczych i Matematyki . Prowadziła je pani Katarzyna Pluta, konsultant ŚCDN, kierownik projektu. Uroczystość otworzył Jacek Wołowiec dyrektor ŚCDN. Na gali nasi uczniowie odebrali nagrody w dwóch kategoriach. Jakub Chodynicki – laureat II miejsca w Świętokrzyskiej Olimpiadzie Łamigłówek, kl. IV – VI.
Drużyna w składzie: Jakub Chodynicki, Wojciech Łapot, Kinga Gos, Kordian Sobczyk, Natalia Głuch, Tomasz Grabowski – laureaci III miejsca w Meczach Matematycznych.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnej edycji projektu!