Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice wspólnie zainaugurowali rok szkolny 2022/2023.

Najpierw spotkaliśmy się na Mszy Świętej w kościele parafialnym w Rykoszynie, gdzie wspólnie z księdzem proboszczem Tadeuszem Lalewiczem modliliśmy się o łaski boże w nowym roku szkolnym.

Następnie w szkole pani dyrektor Agata Skalska przywitała wszystkich uczniów rozpoczynających naukę i powitała nowych nauczycieli, którzy rozpoczęli u nas pracę: Renata Attia – język angielski, Marianna Gawrońska – język polski i Izabela Rejmer – psycholog.
„Czeka nas nowy rok szkolny pełen wyzwań, które będziemy pokonywać wspólnie, wspierając siebie, a naszym działaniom towarzyszyć będzie przyjazna atmosfera i uśmiech na twarzy”. – tego życzyła wszystkim pani dyrektor.
Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami, kolegami i koleżankami i chociaż wakacje są już za nami, to jednak wszyscy byli zadowoleni.
Życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym oraz tego, aby każdy dzień spędzony w szkole był okazją do uśmiechu i pretekstem do nauczenia się czegoś nowego!