OBIADY – LISTOPAD

20 obiadów po 5,50 zł
Do zapłaty 110,00
Zapisy/rezygnacje przyjmowane są do 26 października w sekretariacie szkoły.

Wpłatę proszę dokonać przelewem na konto szkoły: 85 8499 0008 0400 1977 2000 0005 z opisem w tytule: za żywienie w SP w Rykoszynie/imię i nazwisko ucznia/za miesiąc w terminie do 5 listopada 2022 r.

Rodzice uczniów, którym dokonano odpisów za dożywianie w październiku, proszeni są o kontakt z sekretariatem szkoły, w celu ustalenia kwoty wpłaty, której należy dokonać w listopadzie.

Proszę obowiązkowo przestrzegać terminów opłat. Za nieterminowe opłacanie obiadów będą naliczane odsetki ustawowe.

Nieobecności na obiadach proszę zgłaszać w przeddzień absencji dziecka do godziny 1100 pod numerem telefonu (41) 3061014,  mailowo sp.rykoszyn@piekoszow.pl lub osobiście w sekretariacie szkoły. O rezygnacji z obiadów proszę bezzwłocznie nas powiadomić. W przeciwnym wypadku zostaną Państwo obciążeni kosztami przygotowanego, a niewykorzystanego obiadu.

Podwójne święto w naszej szkole!

Wtorek 18 października społeczność naszej szkoły obchodziła podwójne święto. Uczciliśmy 4. rocznicę nadania naszej szkole imienia Józefa Piłsudskiego oraz Dzień Edukacji Narodowej. Wspólnie z nami świętowali zaproszeni goście: Sekretarz Gminy Piekoszów Grażyna Tatar, Radny Zdzisław Grosicki, sołtys Rykoszyna Waldemar Kotwica, przewodnicząca Rady Rodziców Anita Podsiadły i przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich w Rykoszynie. Pani dyrektor Agata Skalska wraz z gośćmi złożyła kwiaty i znicze pod pomnikiem Jóefa Piłsudskiego, aby uczcić i upamiętnić tego wyjątkowego Polaka.

Uczniowie pod opieką pań: Beaty Szwarc i Jolanty Świebodzkiej przygotowali program artystyczny, najpierw z powagą i szacunkiem uczczono postać Józefa Piłsudskiego, później z przymrużeniem oka zaprezentowano pokaz mody dla nauczycieli. Uczniowie biorący udział w akademii pokazali się od jak najlepszej strony. Uroczystość odbyła się w rytm muzyki skomponowanej specjalnie na tę okazję przez uczennicę klasy VI Maję Boszczyk.

Był to wyjątkowy dzień, ważny dla społeczności Szkoły Podstawowej w Rykoszynie. Fotorelacja!!!