MALOWANE POEZJĄ – etap gminny rozstrzygnięty

13 stycznia 2022 w remizie OSP w Piekoszowie odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym „Malowane poezją”. Pierwszy etap zorganizowany został przez Bibliotekę Centrum Kultury w Piekoszowie. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu w technice malarskiej pracy plastycznej inspirowanej  wybranym wierszem z literatury polskiej. Z dumą informujemy, że wśród nagrodzonych prac są również namalowane przez naszych uczniów.
Laureatami zostali:

• Weronika Stępień z kl. VIII
  •  Amelia Kojac z kl. VIII
  • Kordian Sobczyk z kl. VI
  • Patryk Litwin z kl. VI
  •  Kamil Górnicki z kl. I
  • Alicja Zarychta z kl. I
  •  Lena Król z kl. I
  • Anna Stefańczyk z kl. I

Nagrodzone prace przechodzą do kolejnego etapu na szczeblu ogólnopolskim i będą nas reprezentować w Aleksandrowie. Młodym artystom już dziś gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy ?
Zapraszamy do fotorelacji.

Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy anioł”

13 stycznia 2022 w remizie OSP w Piekoszowie odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Najpiękniejszy anioł” zorganizowany przez Bibliotekę Centrum Kultury w Piekoszowie. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu anioła w formie przestrzennej. Z ogromną przyjemnością informujemy, że wśród nagrodzonych prac są również wykonane przez naszych uczniów.
Laureatkami zostały:

•  Liliana Chojnecka z kl. VI
  •  Julia Chrabąszcz z kl. VI

Ogromne brawa dla zwyciężczyń!

Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do galerii!!!