Rajd z okazji Dnia Dziecka

Uczniowie klasy VI, VII i VIII pod opieką wychowawców wyruszyli 1 czerwca na rajd połączony z ogniskiem. Po zbiórce pod szkołą ruszyliśmy bocznymi drogami do miejscowości Skałka.
W specjalnie przygotowanym miejscu integracyjnym rozpaliliśmy ognisko, rozegraliśmy mecz piłki siatkowej i koszykówki. Mieliśmy okazję posłuchać koncertu żab mieszkających w stawie, a nawet udało nam się potańczyć. Zabawa była wyśmienita, po zregenerowaniu sił wróciliśmy z powrotem do szkoły. Pragniemy podziękować  rodzicom klasy VII, którzy zarezerwowali nam miejsce i przygotowali ognisko.

Galeria zdjęć!

Dzień Dziecka w naszej szkole

Rada Rodziców w dniu 31 maja zorganizowała na terenie naszej szkoły obchody Dnia Dziecka. Przygotowano wiele atrakcji, ale oczywiście największym zainteresowaniem cieszyły się  dmuchane zjeżdżalnie. Uczniowie mogli spróbować waty cukrowej, zagrać w gry i zabawy z nagrodami. Chętni choć na jeden dzień zmieniali kolor włosów i robili sobie balonowe zwierzątka. Zabawa była wyśmienita. Uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły wspólnie świętowali ten dzień, bo każdy z nas jest dzieckiem.

Szczególne podziękowanie dla głównego sponsora Dnia Dziecka – firmy Nordkalk Miedzianka. Dziękujemy!!!

Fotorelacja!

Kolejne sukcesy naszych uczniów

W ostatnich dniach uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch konkursach gminnych. „Zwykli i niezwykli bohaterowie Lucy Maud Montgomery” organizowany przez BCK Piekoszów, do którego przystąpiły Amelia Kojac, Nadia Lesiak i Weronika Terelak. Uczennice musiały wykazać się znajomością książki, życiorysu autorki i filmu. W tych trudnych zmaganiach Nadia Lesiak i Ameli Kojac zajęły 2. miejsce.

Kolejnym Konkursem był Gminny Konkurs Recytatorski Twórczości Jana Kochanowskiego, w którym reprezentowały nas Lena Kozioł, Liliana Chojnecka, Zofia Polit, Wiktoria Wychowaniec i Nadia Lesiak. Uczennice zaprezentowały się na bardzo wysokim poziomie. Nagrodę i 2. miejsce zdobyła Nadia Lesiak.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!