Bal Karnawałowy 2024

Od 6 stycznia, czyli święta Trzech Króli, do wtorku przed Środą Popielcową  trwa karnawał – czas hucznych zabaw i szalonych tańców. W tym okresie odbywają się barwne maskarady i okazałe bale. Podobnie było i w naszej szkole. W czwartek – 8 lutego uczniowie przebrani w niecodzienne stroje, a na twarzy maski wzięli udział w zorganizowanej zabawie karnawałowej.

Fotorelacja!!!
Cały dzień rozbrzmiewały dźwięki tanecznej muzyki. W godzinach przedpołudniowym na pięknie ozdobionej sali w tan ruszyli uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki z kl. „0”.  Samorząd uczniowski oraz starsi koledzy i koleżanki przygotowali dla nich różne atrakcje i zabawy. Spośród radośnie pląsających dzieci zostali wybrani Król i Królowa Balu, którymi zostali Lena Jakubowska oraz Jakub Szeliga.

Od godziny 16.00 do 19.00 ich miejsce zajęli starsi koledzy z klas IV – VIII. Także i w tej grupie zostali wyłonieni Król i Królowa Balu. Królem został Tomasz Grabowski, a Królową –  Wiktorię Petelicką.

Warto wspomnieć, że tego dnia przypadał Tłusty Czwartek i wszystkie dzieci zostały poczęstowane pysznym pączkiem. O kultywowanie tradycji zadbała Rada Rodziców, która ufundowała ten słodki przysmak. Bardzo dziękujemy!

 

 

Te wpisy mogą Cię zainteresować

Skip to content