Gminny Konkurs „MATEMATYKA INACZEJ”

13 grudnia 2019 r. już po raz 17 odbył się Gminny Konkurs „MATEMATYKA INACZEJ”. Najlepsi matematycy z klas 4,5 i 6 ze wszystkich szkół z terenu gminy Piekoszów zmagali się z niekonwencjonalnymi zadaniami, rozwiązując ich kilkanaście w konkurencji drużynowej.
Ponadto zmagali się w konkurencji indywidualnej, rozwiązując zadania na czas. W czasie oczekiwania na wyniki zmagań konkursowych uczestnicy uczyli się matematycznego origami. Instruktorami byli uczniowie klasy 4 z naszej szkoły.
Konkurs przygotowała Edyta Sochanowska.
Przedstawiciele naszej szkoły w składzie: Tomasz Grabowski, Oliwier Głuch, Oskar Szymkiewicz zdobyli 3 miejsce. Gratulujemy!
Konkurs tradycyjnie, dzięki gościnności dyr. Andrzeja Paździerza, odbył się w BCK w Piekoszowie. Nagrody i upominki dla wszystkich uczestników konkursu ufundowała firma NORDKALK Miedzianka.
Fotorelacja!!!

Te wpisy mogą Cię zainteresować