JAK ZORGANIZOWAĆ NAUKĘ W DOMU? – WSKAZÓWKI PANI PEDAGOG

DRODZY RODZICE!

Wszyscy znajdujemy się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Zadania, które stają przed nami do tej pory były nam obce, ale wierzymy, że wspólnie temu podołamy. Stajemy przed faktem kształcenia na odległość, które jest nie lada wyzwaniem – również dla uczniów. Dzisiaj Państwa rola w procesie edukacyjnym jest nieoceniona! Zawsze wspieraliście swoje dzieci, ale aktualnie staliście się współodpowiedzialni za organizację sposobu nauki w domu. Zapewne pojawiają się przy tym trudności w motywowaniu dziecka do nauki, organizacją czasu i warunków pracy, zapleczem sprzętowym, a także organizacją przy tym życia rodzinnego i zawodowego. Zadanie to jest niełatwe, ale jednak są sprawdzone sposoby, które w przebiegu kształcenia na odległość mogą być pomocne.
Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, z których możecie Państwo skorzystać (KLIKNIJ TUTAJ)