POMOC ZA GROSZE

Oficjalnie zakończyliśmy w naszej szkole XXIII edycję akcji  „Góra Grosza”, której celem jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny, chętnie przystąpili do akcji wiedząc, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.
Po zakończonej akcji zebrane monety zostały posegregowane według nominałów i przeliczone. Wspólnie udało nam się uzbierać 10 kg „grosików”, co dało kwotę 410 zł. Wszystkie zebrane monety zostały zapakowane i wysłane pocztą do organizatora akcji – Towarzystwa Nasz Dom. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy przyłączyli się do zbiórki i wsparli ten szlachetny cel.
Nad całością akcji czuwało Szkolne Koło Wolontariatu wraz z panią Iwoną Wijas.

Galeria zdjęć !!!

Te wpisy mogą Cię zainteresować