Rekolekcje wielkopostne

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rykoszynie informuje rodziców i uczniów, że w dniach 20 i 21 marca 2017 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne.

Dnie te wolne są od zajęć dydaktycznych, a uczniowie spotykają się ze swoimi wychowawcami przed kościołem o godz. 11.25 w poniedziałek oraz o godz. 11.40 we wtorek i uczestniczą w rekolekcjach i we Mszy św. Po zakończeniu Mszy św. około 13.00 uczniowie zbierają się na placu przed kościołem. Uczniowie mieszkający w Rykoszynie wracają do domu, a uczniowie dojeżdżający zostaną przez wychowawców i nauczycieli przekazani osobie pełniącej opiekę nad dziećmi podczas odwozu i pod jej nadzorem zostaną odwiezieni do domu.
Dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczą we Mszy św. w czasie rekolekcji wielkopostnych pod opieką rodziców.

Harmonogram dowóz i odwozu!!!