Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

WOSPPo raz 25 w drugą niedzielę stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej szkole, jak co roku pod patronatem Samorządu Szkolnego i Koła „Pomocna Dłoń”, zbieraliśmy pieniądze na potrzeby małych dzieci i seniorów. Od 9 do 13 stycznia przedstawiciele SU kwestowali wśród uczniów.
W czwartek 12 stycznia uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotekach zorganizowanych dla klas 0 – III i IV –VI, w trakcie których zostały przypomniane przez uczniów klasy IV zasady pierwszej pomocy przedmedycznej i pokaz reanimacji. Wszyscy z uwagą słuchali koleżanek, ponieważ zdają sobie sprawę z tego jak ważna jest ta umiejętność.
W poniedziałek 16 stycznia wybrana komisja przeliczyła zebrane pieniądze. Uzbieraliśmy kwotę 500 złotych. Została ona wpłacona na konto Fundacji WOŚP.
Akcją WOŚP w szkole opiekowały się panie: Małgorzata Jabłońska i Anna Jarosz.

Galeria zdjęć!!!