WOLONTARIUSZE W AKCJI

Okres przedświąteczny to czas, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Stąd też wzmożona aktywność wolontariuszy.

W czasach pandemii trudno jest nam spotykać się, a tym bardziej odwiedzać chorych pacjentów hospicjum. Dlatego nasi wolontariusze postanowili podzielić się radością płynącą z Narodzenia Jezusa i własnoręcznie przygotowali kartki świąteczne z napisanymi od siebie życzeniami. Kartki przekazane zostały do Hospicjum Caritas Diecezji Kieleckiej i do Domu Samotnej Matki w Wiernej Rzece. Mamy nadzieję, że wniosą one choć trochę radości i miłości osobom potrzebującym na ten świąteczny czas.

Galeria zdjęć !!!

Wolontariusze Szlachetnej Paczki przez ostatnie miesiące pracowali w pocie czoła, by dotrzeć do najbardziej potrzebujących. A tych jest zawsze bardzo wiele. Pani Ewa Gos, będąca wolontariuszką Szlachetnej Paczki, poprosiła uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu o pomoc w przygotowaniu magazynu na „Weekend cudów„. Wolontariusze chętnie odpowiedzieli na prośbę i w dniu 9 grudnia stawili się do pomocy, by nadać świąteczny wystrój pomieszczeniom, gdzie darczyńcy przywiozą przygotowane dla rodzin paczki.

Galeria zdjęć !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *