Wycieczka szkolna

Czwartek, 30 maja 2019 r., upłynął uczniom klasy IV, V a, V b i VI na bardzo intensywnym zwiedzaniu. Z samego rana wyruszyliśmy do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie. Choć początkowo pogoda nam nie dopisywała, nie zniechęcaliśmy się i dokładnie obejrzeliśmy wszystkie zwierzęta i rośliny w krakowskim ZOO. Najwięcej emocji wzbudziły żyrafy, słonie i małpy, zdjęciom nie było końca, każdy chciał mieć wspaniałe pamiątki z tej wyprawy. Po dwóch godzinach spaceru wśród zwierząt pojechaliśmy na obiad. Po krótkiej regeneracji wyruszyliśmy dalej.

Galeria zdjęć!!!

Kopalnia Soli w Bochni była naszym kolejnym przystankiem. Następne trzy godziny spędziliśmy 200 m pod ziemią, poznaliśmy historię tego miejsca i ludzi, którzy przyczynili się do rozpowszechnienia soli w Polsce. Była to niezwykle ciekawa i pouczająca wyprawa. Po zakupieniu pamiątek, pełni wrażeń i szczęśliwi wracaliśmy do domu. Ponad dwugodzinna droga powrotna była dla wielu uczniów okazją do małej i regenerującej drzemki.

Bawiliśmy się świetnie!!!