Wyjazd do Multikina w Kielcach na film pt. „ KRAINA LODU II”

Dnia 9.12.2019 r.. dzieci z klas I-III pod opieką wychowawców odbyły wycieczkę do Multikina w Kielcach na film pt. „Kraina Lodu II”.
Celem wycieczki było rozwijanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz integracja uczniów naszej szkoły i wzmacnianie więzi koleżeńskich.
Dzieci miło spędziły czas oglądając wzruszającą bajkę o przygodach grupy przyjaciół w kolorowym świecie magii, Ta bajka uczy również tego, że bez wsparcia naszych bliskich, ciężko jest nam realizować cele i osiągać sukcesy. Siła sióstr wybrzmiewa ponad wszystko inne!
Dzieci z uwagą oglądały film, wzorowo zachowywały się podczas prawie 2- godzinnego seansu. Z kina wyjechały zadowolone i pełne wrażeń.
Galeria zdjęć!!!