Wyposażenie przedszkolaka klasa „0”

Wyposażenie przedszkolaka klasa O w roku szkolny 2022/2023:

blok rysunkowy, blok rysunkowy kolorowy, blok techniczny biały, blok techniczny kolorowy, kredki ołówkowe, wycinanka, nożyczki na odpowiednią rękę (lewa, prawa), 2 x klej w sztyfcie, teczka na rysunki, plastelina 12 kolorów, podkładka do lepienia plasteliną, buty na zmianę, worek na buty,  2 ręczniki papierowe.
Podręcznik do religii dla sześciolatków: K. Mielnicki, E. Kondrak  „Tak! Jezus mnie kocha” wyd. Jedność
Pakiet dla sześciolatka pt. „Drużyna marzeń” zostanie zakupiony dla całej grupy oddziału przedszkolnego. Szczegółowe informacje zostaną podane rodzicom  na pierwszym zebraniu we wrześniu.