Złota Szkoła NBP to my!

Uczniowie klasy VII: Oliwier Głuch, Amelia Kojac, Karolina Krawczyk, Nadia Lesiak, Weronika Stępień, Weronika Terelak, Aleksandra Wijas i Wiktoria Wychowaniec stworzyli Drużynę, która podjęła rywalizację w ogólnopolski projekcie „Złote Szkoły NBP”. Opieką i wsparciem przy realizacji projektu otoczyły uczniów panie Edyta Sochanowska i Sylwia Giemza.
Tegoroczny temat programu to: BEZPIECZNI W FINANSACH OSOBISTYCH. Wyzwanie polegało na wykonaniu trzech zadań: lekcja z ekonomią, debata szkolna i warsztat uczniowski. Nasza Drużyna bardzo mocno zaangażowała się w pracę przy projekcie, uczestniczyła w trzech lekcjach związanych z finansami (na matematyce, fizyce i języku polskim). Aktywnie wzięli udział w debacie, której gośćmi byli pan Łukasz Pastuszyński z NBP oraz z Naczelnik Wydziału Prewencji KWP w Kielcach insp. Marzena Piórkowska. Na zakończenie zaprosili uczniów klasy IV i VII na warsztaty o tym, jak bezpiecznie korzystać z polskich banknotów i rozpoznawać ich zabezpieczenia.

Wszystkie zadnia zostały wykonane na najwyższym poziomie, zgromadziliśmy wiele materiałów, stworzyliśmy filmiki z przebiegu zadań. Zapraszamy do obejrzenia wyników pracy Drużyny NBP.

Fotorelacja!!!

Te wpisy mogą Cię zainteresować

Skip to content