Zwycięstwo w konkursie „Lekcja o Funduszach Europejskich V”

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu na najlepsze hasło promujące Fundusze Europejskie. Konkurs był organizowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich V”. Dzięki temu nasza szkoła stała się posiadaczem nagrody głównej w konkursie, czyli nowej tablicy interaktywnej. Wygrana nie byłaby możliwa bez osobistego zaangażowania nauczycielki z naszej placówki, Pani Joanny Kowalskiej, za co serdecznie dziękujemy!!!


W ramach projektu, podczas niekonwencjonalnych lekcji z użyciem dedykowanych materiałów dydaktycznych, uczniowie mieli szansę dowiedzieć się jak wiele możliwości dają Fundusze Europejskie. W akcji wzięło udział ponad 8000 uczniów z 268 szkół podstawowych (klas 6 – 8) Polski Wschodniej, czyli województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego, a także świętokrzyskiego. Na zakończenie projektu przeprowadzono konkurs na najciekawsze hasło promujące Fundusze Europejskie.
Do udziału w konkursie zaproszone były wszystkie szkoły, biorące udział w projekcie. Nadeszło 119 zgłoszeń, z czego 25 placówek uzyskało wyróżnienie jury konkursowego.

Czas poznać nasze hasło konkursowe! Oto ono:
„Rekreacja, ekologia, turystyka rowerowa,
oprócz tego edukacja i zabytków renowacja –
w Polsce Wschodniej właśnie w to się inwestuje
i pieniądze na ich rozwój
z FUNDUSZY EUROPEJSKICH pozyskuje!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *