DZIE_EDUKACJI

Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?
D. Beisser

Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy w naszej szkole z małym opóźnieniem, bo dopiero 19 października. Z okazji tego święta uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi zostali zaproszeni na wspaniały występ. Klasa VII i V b pod kierownictwem pani Edyty Sochanowskiej i Jolanty Świebodzkiej przygotowały program artystyczny, który w humorystyczny sposób opisywał zawód nauczyciela. Widownia była zachwycona, śmiała się, biła brawo i z ochotą włączała się do wspólnego śpiewania.

Nie zabrakło również prezentów, pracownicy szkoły dostali od uczniów kartki ze wspaniałymi życzeniami. Otrzymaliśmy również pamiątkowe dyplomy i przepiękne podarunki od przedstawicieli Rady Rodziców. Po raz kolejny nasi wspaniali rodzice pokazali, że wspierają i doceniają nasze działania, za co my, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy szkoły, jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Galeria zdjęć!!!

Te wpisy mogą Cię zainteresować