DZIEŃ KOBIET W KL. ,,0’’

Dzień kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca w naszej szkole w oddziale przedszkolnym odbyła się mała uroczystość z tej okazji.
Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia, kwiaty i upominki. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali 100 lat. Mali mężczyźni ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowym.
Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach, miedzy innymi w porządkowaniu sali po zabawie.           Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy. Uśmiechnięte buzie naszych najmłodszych, a szczególnie dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Galeria zdjęć!!!