Obchody Bożego Narodzenia w naszej szkole

Uroczystość Narodzenia Pańskiego wprowadza nas w tajemnicę Wcielenia Syna Bożego. Sam Bóg przyszedł, aby zamieszkać między nami. W narodzonym Dziecięciu zbliżył się do człowieka, byśmy mogli doświadczać Jego dobroci i miłości.
Mimo, że w tym roku przypada w okresie pandemii i nauczanie odbywa się zdalnie, to jednak nie poddajemy się smutkowi. Chcemy uczcić te radosne, pełne nadziei Święta. Dlatego zamiast tradycyjnych, corocznych jasełek uczniowie z klas III – V wykonali piękne szopki ze Świętą Rodziną, a uczniowie klas IV – V przygotowali wiersze wprowadzające nas w klimat bożonarodzeniowy, do obejrzenia których gorąco zachęcamy.
Galeria zdjęć!!!

Nasi najmłodsi uczniowie z klasy „0” również uczcili te wyjątkowe Święta przygotowując krótki program artystyczny. Przepięknie wyrecytowali wiersze, zaśpiewali kolędy i złożyli wszystkim najserdeczniejsze życzenia. W przepięknych strojach „nasze aniołki” wyglądały wspaniale i pokazały, że również oni potrafią w cudowny i uroczysty sposób uczcić narodziny Dzieciątka Jezus. Na zakończenie podarowali Pani Dyrektor upominki w postaci własnoręcznie zrobionej choinki i kartki z życzeniami. Sami również otrzymali prezenty, Pani Dyrektor przygotowała dla nich wspaniałą niespodziankę i podarowała im mnóstwo nowych zabawek. Był to dla wszystkich bardzo radosny i szczęśliwy dzień.
Galeria zdjęć!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *