Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 16.10.2020r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji pasowania na ucznia – ,,Ślubowanie” i ,,Pasowanie na czytelnika”. Ślubując, uczniowie wypowiadali wiele ważnych słów, których znaczenie wytłumaczyli wychowawca, rodzice i dziadkowie. Wartości te powinny towarzyszyć uczniom przez całe życie.
Szanowni rodzice, gratulujemy udanych pociech.
Dziękujemy, że zaufaliście nam, pedagogom tej właśnie szkoły i powierzyliście swoje dzieci, aby spędziły tutaj kolejne lata nauki. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, by słowa ślubowania odzwierciedliły się w rzeczywistości, aby Wasze dzieci opuszczając mury naszej szkoły miały wpojone właściwe wartości i poradzą sobie w dalszych etapach edukacji oraz w codziennym życiu.
Galeria zdjęć!!!