ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

W środę 30 września 2015 roku w Szkole Podstawowej w Rykoszynie odbyła się uroczystość Ślubowania Pierwszoklasistów.
Dwudziestu trzech uczniów w obecności społeczności szkolnej, dyrekcji, nauczycieli i licznie przybyłych rodziców ślubowało oraz zostało pasowanych na Uczniów Klasy Pierwszej Szkoły Podstawowej w Rykoszynie.
Pierwszaki popisywały się pierwszymi zdobytymi umiejętnościami w zakresie treści polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i językowych.
Uroczystość wzbogacił program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy Va i Vb.
Na pamiątkę Pierwszaki dostały pamiątkowe dyplomy, odblaski do tornistrów, koszulki gimnastyczne z imionami i chusty, które będą ich wyróżniać podczas wycieczek szkolnych.
Na zakończenie uroczystości w klasie czekała na dzieci niespodzianka w formie ogromnego tortu – księgi z imionami i nazwiskami wszystkich uczniów i wychowawcy klasowego. Po słodkim poczęstunku wszyscy uczestnicy z radosnymi buziami rozeszli się do domów.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta