SPOTKANIE AUTORSKIE Z BAJKOPISARKĄ PANIĄ MONIKĄ ARABASZ

Na zaproszenie Pani Dyrektor, uczniów klas 0 – III odwiedziła lokalna autorka bajek Monika Arabasz, pisząca pod pseudonimem Mika Ara. Pani Monika opowiadała dzieciom o swoim życiu i o tym, jak rozpoczęła się jej przygoda z pisaniem, ponadto udzieliła odpowiedzi na mnóstwo pytań naszych dociekliwych uczniów.

Bajkopisarka Mika Ara wprowadziła najmłodszych w świat bajek, czytając im swoje utwory. Były to bajki pt.: „TOLERANCJA”, „WSZĘDZIE DOBRZE”, „WOLNOŚĆ PONAD WSZYSTKO”, „SIEDEM CÓREK”, „KOSMICZNA WYSPA”, „MAŁPKA DIDI”, „WIARA CZYNI CUDA” , „MEMIS NIE OCENIAJ”. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i skupieniem wysłuchały bajek, dowiedziały się jak należy pomagać innym, co to znaczy być tolerancyjnym, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy, a dobre uczynki są zawsze nagradzane. Uczniowie byli bardzo zainteresowani i zaciekawieni, podziękowali bajkopisarce za spotkanie wielkimi brawami, a ich zadowolenie i uśmiechnięte twarze najlepiej świadczą o tym, że były to mile spędzone chwile. Po spotkaniu, ustawiła się długa kolejka po dedykację i autograf.

Fotorelacja z wydarzenia!!!