Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015

Uroczystość wręczenia świadectw w naszej szkole była, jak zwykle podzielona na dwie tury. Po mszy świętej do szkoły udali się uczniowie klas 0 – IV.

Zgromadzonym na korytarzu dzieciom, pani dyrektor Marzena Szymczyk, powiedziała kilka ciepłych słów, wręczyła nagrody książkowe i dyplomy dla najlepszych uczniów oraz życzyła wesołych i bezpiecznych wakacji. Krótką część artystyczną dla nich przygotowała klasa III pod kierunkiem wychowawcy. Następnie uczniowie udali się do swoich sal, gdzie otrzymali świadectwa.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Druga grupa to uczniowie, którzy żegnali się ze szkołą, czyli klasa VI i Ci, którzy ich żegnali – uczniowie klasy V i nauczyciele. Wśród widzów zasiedli rodzice uczniów klasy VI. Uroczystość zaszczycili zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Gminy w Piekoszowie, pan Zdzisław Grosicki, Ksiądz Proboszcz parafii Rykoszyn, Antoni Bialik i Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Anita Podsiadły.

W swoim przemówieniu, pani dyrektor podziękowała uczniom za dobrą pracę przez 6 lat, wysoki wynik sprawdzianu, życzyła dalszych sukcesów i bezpiecznego wypoczynku. Następnie wręczyła nagrody i dyplomy wyróżniającym się uczniom obu klas, a wychowawcy wręczyli świadectwa. Kolejnym punktem programu było uroczyste ślubowanie absolwentów.

Klasę szóstą pożegnali koledzy z klasy piątej, dedykując odchodzącym kilka wierszy i wręczając kolegom drobne upominki.

Na zakończenie klasa szósta zaprezentowała program, w którym dziękowała wszystkim pracownikom szkoły, przedstawiła szkołę na wesoło i zaśpiewała kilka piosenek.

Po występie szóstoklasistów pani dyrektor, Marzena Szymczyk podziękowała wszystkim przybyłym na uroczystość i ogłosiła wyczekiwane i zasłużone WAKACJE.