WOŚP 2019

„Gramy do końca świata i jeszcze i o jeden dzień dłużej”.

Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły zaangażowali się w zbiórkę pieniążków z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Działania związane z WOŚP-em przybrały w tym roku różne formy. Przede wszystkim uczennice klasy VIII Kornelia Górska i Jowita Świebodzka oraz pani Edyta Sochanowska kwestowały w dniu Finału i zbierały pieniądze pod kościołem parafialnym w Rykoszynie. W ich puszkach znalazło się w sumie 2101,05 zł.

Galeria zdjęć!!!

W okresie poświątecznym każda z klas miała również swoją mini puszkę, do której zbierała pieniążki.  W naszej szkole odbyła się również projekcja filmu, połączona z apelem, pod hasłem Ratujemy i Uczymy Ratować. Dzieci dowiedziały się jak ważne jest udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, ponieważ nasza świadomość i wiedza z tego zakresu mogą komuś uratować życie.

Uczniowie naszej szkoły przy wsparciu swoich rodziców, przygotowali mnóstwo pysznych ciast, ciasteczek i babeczek, które zostały sprzedane na kiermaszu w trakcie zabawy karnawałowej. Całkowity zysk z ich sprzedaży  przeznaczyliśmy na Wielką Orkiestrę. Bardzo dziękujemy Rodzicom, za to, że tak chętnie zaangażowali się w przygotowanie i upieczenie tych wszystkich smakołyków!!! Dzięki tym wszystkim działaniom, już po Finale WOŚP, udało nam się dodatkowo uzbierać 1111,22 zł.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za wsparcie i zaangażowanie!

Te wpisy mogą Cię zainteresować

Skip to content