Wycieczka do Oceanarium w Chrustach

Dnia 24 kwietnia 2017 roku odbyła się wycieczka do miejscowości Chrusty. Pojechali na nią uczniowie klas 0 – III pod opieką swoich wychowawców: pani Jabłońskiej, Jakubowskiej, Ochman, Walczak, Marszałek i pani Piotrowskiej.

Galeria zdjęć (kliknij tutaj)!

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Akwarium Oceanika. Zobaczyliśmy mnóstwo różnorodnych  gatunków fauny i flory z całego świata. W akwariach znajdowały się: kolorowe ryby,      koniki morskie, meduzy, ośmiornice, krewetki, kraby oraz rekiny i różnego rodzaju                rośliny O wszystkim w bardzo interesujący sposób opowiadali nam przewodnicy.

Następnie udaliśmy się do Parku Miniatur.  Z ciekawością obejrzeliśmy wiele makiet przedstawiających zamki i obiekty obronne oraz zabytki sakralne i techniczne największe w naszym regionie.Braliśmy również aktywny udział w warsztatach: plastycznym i przyrodniczym.

Z dobrymi humorami, pełni nowej wiedzy i doświadczeń wróciliśmy do domu.