1 czerwca w naszej szkole odbędą się obchody Dnia Dziecka

Uczniowie młodszych klasy o 8:15 pod opieką wychowawców udadzą się do Jaworzni na Gminne obchody Dnia Dziecka.
Pozostali uczniowie przyjeżdżają do szkoły na godzinę 8:00 i zostają pod opieką wychowawców (rano dowóz do szkoły pozostaje bez zmian). Od 8:30 rozpoczną się szkolne obchody Dnia Dziecka.
Dla uczniów zaplanowano konkurencje sportowe, turniej wiedzy sportowej, konkurs plastyczny. Po zmaganiach sportowych przewidziany jest czas na wspólną zabawę i grillowanie. Uczniów czekają również dodatkowe niespodzianki.
W tym dniu odbędzie się jeden odwóz do domu, około godz. 13:30, zarówno dla uczniów będących w szkole, jak i dla tych, którzy wrócą z gminnych uroczystości.

Agata Skalska