ŚWIĘTO RODZINY

W dniu 27 maja w naszej szkole obchodziliśmy Święto Rodziny. Pani dyrektor Agata Skalska serdecznie powitała przybyłych gości i złożyła szanownym rodzicom życzenia z okazji ich święta.
Młodsze klasy wraz z zerówką przygotowały program artystyczny, w którym mogły wyrazić swoje najgorętsze uczucia, jakimi darzą swoich Rodziców. Zaprezentowały Rodzicom wiersze, piosenki ,układy taneczne. Dodatkową atrakcją był  występ naszego zespołu Skowroneczki. Na zakończenie części artystycznej dzieci zaśpiewały sto lat, wręczyły laurki i złożyły życzenia dla Mamy i Taty. Pani dyrektor również przygotowała niespodziankę, którą był grill.  Na prośbę dyrektora szkoły został dofinansowany przez Radę Rodziców. Odbyły się również zabawy i gry sportowe. Do zabaw dołączyli również Rodzice. Zabawa była wspaniała i niezapomniana.