XIII Bieg Niepodległości

W dniu 7 listopada Samorządowe Centrum Kultury, Sportu i Czytelnictwa w Strawczynie zorganizowało dla uczniów szkół podstawowych  XIII Bieg Niepodległości. Celem zawodów było upamiętnienie 105 rocznicy odzyskania niepodległości oraz promowanie patriotyzmu od najmłodszych lat.
Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale, a dla najszybszych puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Przed rozpoczęciem rywalizacji na trybunie stadionu zawodnicy trzymając biało – czerwone kartki stworzyli piękną flagę Polski i wspólnie odśpiewali hymn.

Naszą szkołę reprezentowała 22 osobowa grupa uczniów z klas 1-8, zawodnicy rywalizowali na dystansach 200m, 400m, 600m, 1000m.
Medaliści z naszej szkoły:

• 3 miejsce na dystansie 200mSzymon Jakubowski kl.1
  • 3 miejsce na dystansie 400mLena Jakubowska kl.3
  • 3 miejsce na dystansie 400mMarcel Podsiadły kl.3

Na mecie było zmęczenie ale jednocześnie uśmiech i zadowolenie z  takiej formy uczczenia Święta Niepodległości.

Fotorelacja!!!